Click For English Türkçe için tıklayın


Loading...

etkinlikler

Yemyeşil bir ormanın içinde, Göksu Nehrinin kıyısında ve Karadeniz'in Ağva sahilinden 300 metre uzaklıkta yer alan otelimizde gününüzü değerlendirmek için bir çok alternatif bulacaksınız.

Günün ilerleyen saatlerinde Göksu Nehrinin tertemiz suyunda yüzebilir, balık tutabilir ya da kano deniz bisikleti ya da motorlu teknemize atalayıp gezi yapabilirsiniz. Nehirde sizden başka nehrin tadını çıkaran ördekler, su kaplumbağaları, su samurları hemen yanıbaşınızda olacak.

Ağva doğal parkurlar, Başta Kilimli ve Kadırga Koyları, çevredeki korular, şelaleler, mağaralar keşfedilmeyi bekleyen doğa harikaları ile doğa yürüyüşleri yapmak isteyenler için de bir çok alternatif sunuyor.

Karadeniz' in tertemiz sularında yüzmek istediğnizde nehirde yapacağınız kısa bir gezi sonrasında kumsala ulaşıyorsunuz. Upuzun kumsalda uzanabilir ya da denizin maviliklerine kulaç atabilirsiniz.

Kendinizi yorgun hissettiğinizde bahçemizde bulunan hamaklara uzanabilir, masmavi gökyüzünü seyrederek ufak bir şekerleme yapabilirsiniz.

İsterseniz ilk önce geniş bir ağaç iskele üstünde sıcak atmosferle dolu açık hava restaurantımızda ya da şöminesiyle romantik bir ortam oluşturan kapalı restaurantımızda dünya yemeklerinden seçkin tatlar, lezzetli balıklar, kaliteli şarap ve kokteylerimizi tadabilirsiniz.

Akşam olduğunda ya şömine başında ya da otelimizin bahçesinde yanan ateşin başında oturabilir ve keyifli sohbetlere dalabilirsiniz. Ya da seçkin müziği ve dostça sohbetleri bulabileceğiniz Piccolo Bar nehir üstünde sizlere güzel bir akşam geçirmek için sizleri bekliyor olacaktır.

Günün tatlı yorgunluğu ile odalarınıza çekildiğinizde cırcır böceklerinin oluşturduğu koro ile hemen tatlı bir uykuya dalacaksınız.